KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956814
nr 1395 6814
Eric Lundberg
(1918-1992), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -54. Olja på pannå, 80x60, yttermått inklusive ram: 101x80 cm
Utrop:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:44:53
Eric Lundberg
Läs mer om Eric Lundberg